503 406 521  Magda       691 737 388  Aneta
Zaznacz stronę

Kadra

Magda Wiśniewska

Więcej o mnie

Jestem współzałożycielką Fit Dance Fordon, który jest owocem mojego długoletniego doświadczenia w pracy Instruktora i Trenera. Swoją pasję zaczęłam rozwijać już w szkole podstawowej, a jest nią taniec.

Z czasem pasja przerodziła się w miłość do wszelkiej aktywności ruchowej. Kolejne szkolenia, kursy, warsztaty upewniały mnie tylko w przeświadczeniu że praca trenera i instruktora to dobry wybór.

Ta praca to pasja, miłość do ludzi, do różnych aktywności, do organizowania eventów i przedsięwzięć, które mają dać radość ludziom z przebywania ze sobą, z dbania o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Prywatnie szczęśliwa żona i Mama trójki Chłopców – Jakub, Bartek, Tomasz.

 

Szkolenia i dyplomy:

  • Mgr Pedagog UMK Toruń,
  • Studia Podyplomowe AWF Poznań Wychowanie Fizyczne dla Nauczycieli,
  • Pomaturalne Studium Taneczne Ciechanów,
  • Instruktor Fitness TKKF Toruń,
  • Kurs Specjalista Żywienia i Suplementacji – Sylwetka Polskie Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce Fitness i Muscle Fit System,
  • Szkolenie Body Logistic System – Sylwetka Polskie Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce Fitness i Muscle Fit System,
  • Instruktor Zumba Fitness, Zumba Kids&Junior, Zumba Sentao, Strong by Zumba.

Aneta Radecka

Więcej o mnie

Cześć, mam na imię Aneta i jestem szczęściarą, gdyż mogę współtworzyć dla Was to cudowne miejsce jakim jest FitDanceFordon. W moim życiu od zawsze gra muzyka. Już jako dziecko „nosiło mnie”. Tą energią i pasją chcę zarażać również Was.

Jestem licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness, Zumba Kids & Jr., Strong by Zumba. Zdobywam również wiedzę i kształcę się w dziedzinie fitness-instruktor sportów siłowych. W tym roku miałam okazję brać udział i zdobywać umiejętności na największym kongresie tanecznym w Polsce „Reegeaton vs. Dancehall”.

Biorę udział w licznych szkoleniach i warsztatach tanecznych: twerk, dancehall. Stawiam na praktyczne zdobywanie wiedzy i cały czas szkolę się. Zapraszam na zajęcia, widzimy się w FitDanceFordon!

Paweł Drzewiecki

Więcej o mnie

Trener aktualnego Mistrza Europy w Kulturystyce do 85kg Krzysztofa Skryplonka. Tak tak, tego Pana Drzewieckiego się bójcie 😉

Absolwent WSG rekreacja i rehabilitacja. Magister turystyki uzdrowiskowej i spa.

Trener personalny od 2010. Trener i wykładowca Stowarzyszenia Sylwetka 2012-2017. Trener i Członek zarządu w Klubie Sportowym Pomorzanin Nowogard. Jeden z twórców nowej formy treningowej Muscle Fit System, którą Paweł poprowadzi z naszym Klubie.

Bożena Cieślewicz

Więcej o mnie

Mam na imię Bożena. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej Hatha-Joga i techniki relaksacyjne oraz jestem adeptem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalności: Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji. Prowadzę zajęcia jogi w Fit Dance Fordon.

Joga ma dobroczynny wpływ na kondycję psychofizyczną. Dzięki niej można osiągnąć pożądany stan relaksu jednocześnie zapewniając mięśniom odpowiednią dawkę treningu.

Joga pomogła mi znieść własne ograniczenia, co przyspieszyło mój własny rozwój na wielu płaszczyznach. Zawsze możesz zacząć ćwiczyć, przekonaj się sama/sam , że to nic skomplikowanego 😀

Daria Petla

Więcej o mnie

Miłośniczka aktywnego trybu życia, jazdy konnej i tańca. Od kilku lat zakochana w fitnessie, który bardziej traktuje jako pasję niż zawód. Prowadzi zajęcia wzmacniające, choreograficzne. Wiedzę poszerza poprzez udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konwencjach.

Optymizm, dobra zabawa, duża dawka humoru oraz pozytywnej energii, wysiłek i poprawność wykonywanych ćwiczeń – to właśnie jej zajęcia ! Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji, ciągle pragnąca podnosić swoje kwalifikacje. W pracy instruktora kocha uśmiech pojawiający się na twarzach osób z nią ćwiczących oraz zmęczenie i odprężenie, jakie odczuwa razem z nimi po wysiłku. Ulubione zajęcia to step oraz zajęcia wysiłkowe.